Navigace

Facebook ZŠ Rudolfov

Obsah

Navštívili jsem Poslaneckou sněmovnu Parlamentu České republiky

Typ: ostatní
Navštívili jsem Poslaneckou sněmovnu Parlamentu České republiky 1 Návštěva Poslanecké sněmovny České republiky

V úterý 10. října jsme se se žáky devátého ročníky vypravili na výlet do Prahy, kde jsme absolvovali prohlídku Poslanecké sněmovny, kam nás pozvala paní poslankyně Pavla Pivoňka Vaňková. Paní poslankyně se nám věnovala po celou dobu návštěvy Poslanecké sněmovny, provedla nás po prostorech budovy, kde jsme potkali i několik známých poslanců, které naši žáci slušně pozdravili. Po ukončení prohlídky měli žáci možnost položit i několik dotazů, mnohdy i velmi osobních, na které paní poslankyni velmi ochotně odpověděla. Děkujeme za pozvání i za čas, který nám věnovala.

                                                                                                          Mgr. Ivo Schuster


Vytvořeno: 16. 11. 2023
Poslední aktualizace: 16. 11. 2023 15:44
Autor: Mgr. Kateřina Střihavková