Vítáme Vás na stránkách Mateřské školy Rudolfov

DráčciVčelkyžabičkyBroučcislunička

Oznámení rozhodnutí o přijetí do MŠ

Oznámení rozhodnutí o přijetí k předškolnímu vzdělávání od školního roku 2022/2023

16.05.2022

Zdražení obědů od 1. června 2022

Informace o zdražení obědů od 1. 6. 2022

18.06.2022

Rozloučení s předškoláky

Rozloučení s dětmi, které odcházejí v září do školy, je vždy velmi slavností, ale zároveň i trochu smutnou událostí na konci školního roku v mateřské škole. Letošní rozloučení se moc povedlo. Děti byly nadšené nejen z dárků, ale i z opékání buřtů a menšího rautu na školní zahradě mateřské školy.

17.06.2022

Výlet do ZOO Hluboká

Dne 15.6. navštívily děti z mateřské školy ZOO na Hluboké. dopoledne strávily prohlídkou zvířátek a využití našlo i krásné hřiště v areálu.

15.06.2022

Výlet do Selibova

Část dětí z mateřské školy navštívilo 14.6.2022 v rámci výletu pohádkovou kovárnu v Selibově. Děti provázely pohádkové postavy, měly možnost zakoupit si v krámku suvenýry či vytvořit výrobek v tvořivé dílničce.

10.06.2022

Záchranáři v MŠ

Dne 10.6.2022 navštívili naší MŠ záchranáři. Děti měly možnost prohlédnout si sanitní vůz, vyzkoušet si resuscitaci, přemístění zraněného ve speciálním vaku, atd. Vodní záchranáři nás naučili záchranu tonoucího a s canisteraputickým psem bylo dětem vysvětleno, jak se chovat při napadení psem.

07.06.2022

Výlet do Vodňan

Dne 7.6. jsme navštívili s předškoláky Střední rybářskou školu ve Vodňanech, kde děti pozorovaly ryby v akváriích a poznávaly, o jaký druh se jedná. Viděly zde ryby, které žijí u nás, ale i amazonské krásky a další zajímavosti. Poté navštívily muzeum, kde na ně čekal vědomostní kvíz.

03.06.2022

Den dětí v mateřské škole.

1.6. je den, který patří dětem. V tento den děti soutěžily, hrály si, měly připravené občerstvení či navštívily blízký les. Každá třída měla pro své děti připravený dopolední zábavný program.

25.05.2022

Zábava na pískovišti

Zábava na pískovišti patří k nejoblíbenějším činnostem dětí na školní zahradě. Písek pro ně představuje nepřeberné množství možností k tvoření a hrám.

12.05.2022

Návštěva kina ,,Svět,'' v Lišově

V úterý děti z mateřské školy navštívily kino ,,Svět'' v Lišově a shlédly film ,,Tom a Jerry,,.