Školní program

08.04.2024

Zápis do MŠ Rudolfov

Zápis do Mš Rudolfov

Dne 2.5. a 3.5. 2024 proběhne zápis do MŠ Rudolfov. V tyto dny probíhají zároveň i "Dny otevřených dveří".

05.04.2024

ZMĚNA - obědy od 8. dubna 2024

Od 8. dubna 2024 bude z organizačních důvodů vařen jen jeden oběd - Oběd 1. Děkujeme za pochopení.

05.03.2024

Poděkování 1

Poděkování - Život dětem

05.03.2024

LSVK 2024

Lyžařský a snowboardový výcvikový kurz 2024

05.02.2024

Velikonoční jarmark

Pozvánka na velikonoční jarmark

02.04.2024

Den v modrém

dnes 2.4. naše mateřská škola podpořila lidi s poruchou autistického spektra tím, že jsme se všichni oblékli do modré barvy, která symbolizuje tento ten.

02.04.2024

Velikonoce a velikonoční výstava v muzeu

Velikonoce a velikonoční výstava v muzeu.

29.02.2024

karneval a tvoření

V předešlých týdnech probíhalo v mateřské škole karnevalové dopoledne. Tímto děkujeme maminkám za výborné občerstvení, se kterým si daly jistě mnoho práce. Stálo to ale za to. Děti si na zdravých dobrotách velmi pochutnaly a užily si dopolední soutěže a diskotéku.

22.02.2024

Návštěva předškoláků v ZŠ

V dubnu se koná zápis do základní školy. Děti, které se příští rok stanou školáky, se šly podívat, jak to ve škole chodí, jak probíhá hodina českého jazyka a co všechno se děti učí.

22.02.2024

modelování souhvězdí

Na přání dětí se tento týden paní učitelka zaměřila na téma zabývající se vesmírem. Děti s nadšením skládaly rakety, poznávaly planety a zkoušely si dle vzoru vymodelovat souhvězdí, které poté pojmenovávaly.

05.02.2024

Divadlo ,,O Otesánkovi,,

Divadlo Zvoneček zahrálo v pondělí 5.2. dětem klasickou pohádku O Otesánkovi. Pohádku provázely veselé písničky a krásné kulisy.

29.01.2024

Zoo

Každý rok k nám do mateřské školy přijedou zvířátka ze Zoo Hluboká, aby si je děti mohly prohlédnout, pohladit a dozvědět se o nich pár zajímavých informací. Díky vybraným penězům je naše mateřská škola již několik let patronem Shetlandského Ponyho.

22.01.2024

Návštěva krmelce

S dětmi rádi navštěvujeme místní krmelec. Děti vždy zvířátkům donesou nějaké dobroty a těší se z toho, jak si zvířátka v mrazivých dnech pochutnají na jablíčku a jiných dobrotách.

15.04.2024

FOTOGRAFOVÁNÍ MŠ

Fotografování dětí - společná fotografie dětí ve třídě– celá MŠ, jednotlivě po třídách

17.04.2024

MŠ - Beseda s policistkou ČR - tř. Broučci, předškoláci tř.Sluníček

Děti v mateřské škole navštíví policistka ČR a bude si s nimi povídat o osobní bezpečnosti a dopravní prevenci. Povídání bude doplněno o promítání situací, se kterými se děti mohou setkat.

22.04.2024

„Den Země“ - MŠ

Tematicky zaměřený program – celoškolní akce, proběhne na školní zahradě. Společně s dětmi si připomeneme, že naše planeta Země slaví 22. 4. svátek, jak je příroda na naší Zemi krásná a že je potřeba se o ni starat a chránit si ji.

24.04.2024

Hudebně naučný program „Bezpečně k cíli“ - celá MŠ

Hudebně naučný program bude zaměřen na dopravní prevenci. Děti si společně zahrají situace, se kterými se setkávají na chodníku, přechodu, silnici, v autě, na kole. K si tomu zazpívají písníčky.

29.04.2024

Divadlo „Okýnko“ - MŠ

„Jak se Zirkona učila čarovat“ - V pohádce se dětem představí malá čarodějnice Zirkona, která bude přezkoušena z kouzel. Jenže nic neumí, nic se jí nedaří. Pomůže jí její kamarádka Lesněnka a Zirkona ve zkoušce uspěje. Na děti čeká spousta legrace a také si zkusí kouzlit.