Obsah

Voda 2024

Typ: ostatní
Voda 2024 Vodácký výlet žáků 8. ročníku

VLTAVA 2024 aneb třetí ročník vodáckého výletu

 

V pondělí 10. června jsme se za relativně chladného počasí sešli ráno na vlakovém nádraží.

46 žáků a 5 pedagogických pracovníků – všichni, i přes nepříznivé vyhlídky na počasí, natěšení a s úsměvy od ucha k uchu.

 

Třídenní sjíždění řeky Vltavy žáky naučilo spoustu nových věcí. Například, že veslo a pádlo jsou dvě rozdílné věci, jak to pádlo vlastně držet a co s ním vůbec na tom raftu dělat, aby raft jel tam, kam chce posádka a ne tam, kam ho nese řeka.

 

Řekli bychom, že vše, co se očekávalo, že si žáci odnesou a naučí se, si odnesli a myslíme si, že si to budeme všichni díky konkrétním situacím (když raft ovládala řeka, ne posádka, že Marku???😊) pamatovat po celý život.

 

Užili jsme si spousta srandy, a nejen vodáckého sportu (třeba běhání v pantoflích, že Sárinko???) a celý výlet byl prostě strašně super a budeme na něj rádi vzpomínat.

 

Kolektiv učitelů z vodáckého výletu


Vytvořeno: 4. 7. 2024
Poslední aktualizace: 4. 7. 2024 12:44
Autor: Mgr. Kateřina Střihavková