ŠD Ochutnávka + říjen v 5. oddělení

V říjnu jsme si užívali krásné počasí, hráli si na dětských hřištích i ve třídě, sbírali kaštany, malovali i tvořili, hlavně na téma Halloween. Nejvíce děti baví hrát si s barvami, zkoušet je míchat a nanášet na čtvrtku různými způsoby - štětcem, prsty, válečkem či houbičkou.
Také jsme se přidali k ostatním oddělením a udělali si ochutnávku ovoce a zeleniny. Děti do školy přinesly mnoho různých, zajímavých kousků - hloh, mučenku, granátové jablko, moruši, zázvor, jedlé kaštany, meloun žlutý i červený a spousty dalšího. Společně jsme je očistili, nakrájeli a naservírovali. Nechyběla ani oblíbená ochutnávka poslepu, kdy děti zjistily, jak je najednou těžké poznat, co právě jím. Nakonec si na všem velice pochutnaly :)

Vytvořeno: 26. 10. 2019
Poslední aktualizace: 26. 10. 2019 17:07