Publicita Rudolfov

Informace k Internetové žákovské knížce pro 2. stupeň ZŠ Rudolfov

Podrobné informace a návody k aplikaci Bakaláři

Vážení zákonní zástupci,

od 2. pololetí školního roku 2020/2021 budeme na 2. stupni ZŠ využívat Internetovou žákovskou knížku – Webovou aplikaci. Veškerou komunikaci mezi školou a rodinou postupně nahradí modul Internetová žákovská knížka. Kromě informací o prospěchu, docházce či úkolech umožňuje také omlouvání žáků, sdílení studijních materiálů či hromadné rozesílání informací rodičům. Aplikace je nově dostupná také v bezplatné mobilní verzi. V současnosti jsme pro Vás zpřístupnili pouze informace o průběžné klasifikaci. Postupem času zveřejníme i další údaje (rozvrh hodin, suplování, pololetní klasifikaci, plán akcí, domácí úkoly atd.) V době distanční výuky je naší prioritou poskytnout Vám informace o průběžné klasifikaci Vašich dětí. O zpřístupnění dalších údajů a možnostech jejich využívání Vás budeme opět informovat prostřednictvím kontaktního e-mailu, který jste sdělili třídnímu učiteli.

Do konce letošního školního roku budeme na druhém stupni (6. – 9. ročník) souběžně využívat elektronickou žákovskou knížku i žákovskou knížku papírovou.

Během dnešního dopoledne obdrží zákonní zástupci žáků e-mail s návodem na přihlášení k Internetové žákovské knížce a návod na stažení mobilní aplikace Bakaláři. Přístupové údaje zašlou zákonným zástupcům během dnešního dne třídní učitelé taktéž e-mailem. Jedny údaje slouží pro Vás, zákonné zástupce, druhé jsou pro žáky. Tyto údaje Vám, nebo žákům umožní přihlásit se do systému prostřednictvím našich webových stránek nebo pomocí aplikace stažené do Vašeho mobilního telefonu či jiného „chytrého zařízení“ s operačním systémem Android nebo iOS.

Přihlašovací údaje si pečlivě uschovejte. Z bezpečnostních důvodů nesdělujte své přihlašovací údaje svým dětem ani nikomu jinému. Informace, které uvidíte vy, neuvidí Vaše děti.

Děkuji za spolupráci a věřím, že Internetová žákovská knížka přispěje k ještě lepší vzájemné komunikaci mezi školou a rodinou. Pokud se Vám nebo žákům nebude přihlášení dařit, budete mít jakýkoliv dotaz k Bakaláři, tak kontaktujte Mgr. Danielu Brůhovou (tel: 723702485) nebo Mgr. Kateřinu Střihavkovou (tel: 733546342).

Mgr. Ivo Schuster, ředitel ZŠ a MŠ Rudolfov

Vytvořeno: 28. 1. 2021