Publicita Rudolfov

Bakaláři - aktualizace

Informace k aktualizaci a zpřístupnění dalších sekcí

Vážení zákonní zástupci,

rád bych Vás touto cestou informoval o změnách, které byly provedeny v aplikaci Bakaláři. Zpřístupnili jsme Vám následující sekce:

Rozvrh – tabulka rozvrhu, a to buď stálý rozvrh, nebo aktuální rozvrh včetně změn v souvislosti se suplováním.

Domácí úkoly – přehled domácích úkolů (aktivních i ukončených) – bude využíváno při prezenční výuce, v distanční výuce jsou žáci informováni o úkolech prostřednictvím Teams a webových stránek školy, tento systém nebudeme měnit

Vyučované předměty – seznam předmětů s uvedením učitelů, kteří daný předmět žáka vyučuj

Přehled výuky – seznam odučených témat

Absence – přehled zameškaných hodin

Komunikační systém školy – modul pro komunikaci mezi ředitelstvím, učiteli, rodiči, případně žáky (vedle nástěnek, obsahuje poznámky vyučujících k hodnocení žáků, omluvenky od rodičů)

Věřím, že zpřístupnění těchto sekcí webové aplikace nám usnadní práci a zjednoduší komunikaci mezi školou a rodinou nejen v době distanční výuky, ale i po návratu žáků do škol.  Děkuji Vám za spolupráci a přeji především hodně zdraví.

Mgr. Ivo Schuster, ředitel školy

Vytvořeno: 9. 2. 2021