Obsah

Výsadba trvalkového záhonu

Typ: ostatní
Výsadba trvalkového záhonu Akce žáků 7. ročníku

Výsadba trvalkového záhonu – akce žáků 7. ročníků

 

Dne 4. června se naši žáci 7. ročníků zúčastnili významné akce – výsadby trvalkového záhonu. Tento projekt byl rozdělen do dvou částí, přičemž každá třída měla svůj specifický úkol.

 

První tři hodiny se žáci 7.A podíleli na přípravě a úpravě záhonu. Práce zahrnovaly odstranění plevele, zkypření půdy a přípravu záhonu pro výsadbu. Tato část byla náročná a vyžadovala nejen fyzickou zdatnost, ale i pečlivost a smysl pro detail. Žáci 7.A se této výzvy zhostili s velkým nasazením a odhodláním.

 

Po přípravě záhonu přišla na řadu třída 7.B, která měla na starosti výsadbu trvalek a mulčování kůrou. Tato část byla rovněž velmi důležitá, neboť správná výsadba a ochrana rostlin zajistí, že záhon bude krásně kvést po celý rok. Žáci 7.B prokázali nejen velkou pracovitost, ale také cit pro zahradnické práce a estetiku.

 

Na závěr bychom chtěli všem žákům poděkovat za jejich pracovitost a snahu. Díky jejich úsilí se podařilo vytvořit krásný trvalkový záhon, který bude dlouho zdobit naše město a přinášet radost všem kolemjdoucím. Vaše nasazení a týmová práce jsou pro nás inspirací a věříme, že podobné akce budeme pořádat i v budoucnu.

 

Mgr. Matěj Molnár


Vytvořeno: 4. 7. 2024
Poslední aktualizace: 4. 7. 2024 12:28
Autor: Mgr. Kateřina Střihavková