Obsah

Sportovní den

Typ: ostatní
Sportovní den na 2. stupni ZŠ

Sportovní den: Radost a soutěžení na druhém stupni základní školy

 

Dne 25. června se na naší základní škole konal dlouho očekávaný Sportovní den, kterého se zúčastnili všichni žáci druhého stupně. Celá akce byla plná napětí, radosti a zdravé soutěživosti, kdy se žáci utkali ve třech disciplínách: fotbal, vybíjená a štafeta.

 

Turnaj byl rozdělen do dvou skupin podle ročníků. V první skupině soutěžily 6. a 7. ročníky, zatímco v druhé skupině se střetly 8. a 9. ročníky. Chlapci měli za úkol předvést své dovednosti ve fotbale, zatímco dívky soutěžily ve vybíjené. Štafeta byla společná pro obě pohlaví, což přidalo další rozměr týmové spolupráce a strategie.

 

Po celodenních zápasech plných vzrušení a těsných soubojů se nakonec ve fotbale a vybíjené radovali ti nejlepší. V první skupině jen o chlup zvítězila třída 7.A, zatímco ve druhé skupině si titul vybojovala 8.B. Obě třídy ukázaly nejen skvělou sportovní formu, ale také výbornou týmovou spolupráci a bojovnost.

 

Celá akce proběhla bez jakýchkoliv komplikací a k velké spokojenosti všech zúčastněných. Rádi bychom pochválili nejen žáky za jejich nadšení a sportovní výkony, ale také učitele, kteří se ujali role trenérů a během zápasů neúnavně podporovali své třídy. Jejich úsilí a podpora byly klíčové pro úspěch celého dne.

 

Sportovní den se tak stal nejen skvělou příležitostí k pohybu a soutěžení, ale také k posílení třídní soudržnosti a fair play. Věříme, že tento den zůstane v paměti všech účastníků a těšíme se na další ročník této úžasné akce.

 

Učitelé tělocviku 😊


Vytvořeno: 4. 7. 2024
Poslední aktualizace: 4. 7. 2024 12:25
Autor: Mgr. Kateřina Střihavková