Školní koncert 2017

Školní koncert

Dne 15. a 16. června se uskutečnil již poněkolikáté školní koncert. Ve čtvrtek 15. června byl určen pro rodiče a přátele školy, 16. června pro žáky ZŠ Rudolfov.

Koncert zahájili nejmenší žáci z 1. C pod vedením paní učitelky Jakubcové, poté následovali žáci z dalších ročníků. Z 5. A- Tereza Chvátalová a Stanislava Sitterová-zpěv,Theodor Brcko-violoncello, ze 6. B Tomáš Havrda-altová flétna, HD 7. ročníku, HD 8. ročníku, z 8. A Nikola Hušková-zpěv a klavír, z 8. B Markéta Janková- klavír, HD 9. ročníku, z 9. ročníku Petr Kulhan- trubka a  Vasil Pryhara- zpěv. Posluchači slyšeli písně z pohádek, moderní populární písně, ale i skladby vážné hudby.

Na klavír doprovázela Pavla Bubleová, koncert moderovala Aneta Beňová a Kristina Šimková z 9. ročníku.

Poděkování patří i žákům, kteří zajišťovali technickou podporu-Adéle Chrtové, Patriku Kotrbovi, Tomáši Rybovi a Lucii Zasadilové.

Podle potlesku posluchačů měl koncert velký úspěch. Všem účinkujícím patří velká pochvala. Přejeme  hezké prázdniny.

Mgr. Vladislava Jiranová

Vytvořeno: 3. 7. 2017