Navigace

Obsah

100 let pana Puffera

Typ: ostatní
100 let pana Puffera 1Školní družina vytvořila narozeninovou knihu a zúčastnila se oslav.

V družině jsme se připojili k oslavám narozenin pana Puffera. Děti ze všech oddělení s nadšením namalovaly 100 obrázků (narozeninový dort, typické činnosti pro jednotlivá roční období či například jeho oblíbený sport – volejbal) do narozeninové knihy.

 

Byli jsme pozváni knihu přímo předat panu Pufferovi na oslavě na městském úřadě. Děti z první a druhé třídy mu při té příležitosti zazpívaly písničky Okolo Frýdku cestička a Ach synku, synku při kytarovém doprovodu Vlaďky Veselé. Poté mu s třesoucím se hlasem popřály všechno nejlepší a předaly knihu.

 

Všechny děti si zaslouží velikou pochvalu, vše krásně zvládly, i když pro mnohé děti to bylo první veliké vystoupení před lidmi.

 

Více fotografií najdete ve fotogalerii ŠD

Mgr. Petra Kuboušková


Vytvořeno: 6. 11. 2018
Poslední aktualizace: 6. 11. 2018 21:16
Autor: Mgr. Petra Kuboušková