Školní koncert

Školní koncert

Dne 13. a 14. června 2019 se uskutečnil školní koncert žáků naší školy. 13. června byl pro rodiče a přátele školy, 14. června pro žáky 1. a 2. stupně.

Děti poctivě trénovaly, aby mohly předvést, co se naučily. Posluchači si vyslechli zpěv lidových písní, moderních písní a hru na hudební nástroje.

Jmenovitě musím pochválit vybrané žáky 4. A, 5. A, 5. B, 6. A, 6. B, žáky hudební dílny 7. a 8. ročníků a žáky 9. ročníku. Velká pochvala patří žákům, kteří překonali trému a zpívali sólově nebo hráli na hudební nástroje: B. Brckovi ze 4. A, K. Divokové z 5. A, M. Churavé z 5. B, A. Tejmlové a J. Hlouškové ze 6. B, T. Chvátalové,  S. Trefné, M. Šimkovi a M. Baturinovi ze 7. A. Jako host vystoupil bývalý žák naší školy V. Pryhara. Koncert moderovali žáci 9. ročníku- J. Jakešová a R. Tůma, na klavír doprovázela P. Bubleová. Poděkování patří i žákům, kteří zajišťovali technickou podporu- D. Špirochovi z 8. A, V. Vávrovi z 8. B, T. Rybovi a J. Kadounovi z 9. r.

Teď už zbývá jen popřát krásné prázdniny.

Mgr. Vladislava Jiranová

Vytvořeno: 10. 7. 2019