Exkurze do Bavorska se blíží

Exkurze do Bavorska se blíží

V rámci projektu Jazykového kompetenčního centra pro němčinu a češtinu probíhá na naší základní škole bezplatná výuka němčiny. Kroužku se účastní žáci třetích a čtvrtých tříd navštěvující školní družinu. Nedílnou součástí projektu je i výměnný seznamovací program, během nějž děti navštíví spřátelenou školu v Bavorsku, kde probíhá podobný kroužek, jen se v něm děti učí naopak česky. Posléze pak přivítáme návštěvu z Bavorska zde v Rudolfově.

První z exkurzí do bavorského města Kirchdorf im Wald proběhne v pátek 29. března. Děti si prohlédnou místní kostel a školu a z tamní farmy s lamami alpaka si jistě odvezou spoustu krásných zážitků.

Mgr. M. Mikulášková

Vytvořeno: 27. 3. 2019