Bronz pro florbalistky!

bronzové florbalistkyMladší žákyně ZŠ vybojovaly třetí místo v "Okresním finále ve florbalu dívek"

Družstvo mladších žákyň (6. - 7. ročník) se ve středu 16. 10. 2019 zúčastnilo „Okresního finále ve florbalu dívek“.

Loni jsme se do této soutěže AŠSK zapojily poprvé a jen sbíraly herní zkušenosti. Děvčata turnaj nadchl, a měla zájem o účast i v dalším školním roce. V rámci tělesné výchovy jsme proto zintenzivnily nácvik herních činností jednotlivce, více jsme trénovaly herní kombinace a samotnou hru.

Letos jsme se těšily a obávaly zároveň. Jako jediný tým jsme neměly aktivní soutěžní florbalistku. A stalo se pro mne nečekané - dosáhly jsme historického úspěchu J. Některé hráčky předvedly výborné florbalové dovednosti, družstvo pak jako celek skvělý bojovný výkon a týmovou hru. Děvčata skončila na třetím místě a právem si odnesla bronzové medaile!

Sestava týmu:

Adámková Aneta, Ambrožová Nela, Baleková Sofie, Hloušková Josefína, Kadounová Kateřina, Koupalová Andrea, Michková Natálie, Nováková Šarlota, Oberfalcerová Adéla, Patrovská Kristýna, Tejmlová Aneta, Vavříková Lucie

Chválím Vás všechny, vzorně jste reprezentovaly školu!

Mgr. Jana Vašková

Vytvořeno: 22. 10. 2019