ŠD Kino Svět v Lišově - film Coco

3. 4. 2019 od 13:00 do 16:15
"animovaný film"
Kino Lišov - Lišov

Akce pro všechna oddělení. Odjezd autobusem ve 13 hodin, příjezd v cca 16:15 hod. Možno koupě občerstvení. Cena 100,-Kč (film + autobus) Z organizačních důvodů prosíme, aby děti, které o akci nemají zájem, odešly ze školní družiny do 13 hodin (výjimku má volejbal a Věda nás baví). Děkujeme. Volejbal pro první třídy je z důvodu velikého zájmu o kino zrušen!

Návštěva herny a solné jeskyně v Baby centru „Šikulka“ - tř. Sluníčka

3. 4. 2019
"akce pro děti"
Rudolfov - Rudolfov

Během návštěvy Baby centra „Šikulka“ se budou moci děti vyřádit v herně a potom půjdou relaxovat do solné jeskyně. Zde si mohou také pohrát ve vrstvě soli s hračkami. Při stavbě této solné jeskyně bylo použito pět druhů soli, z čehož jeden je obohacen jódem. Pobyt v solné jeskyni příznivě ovlivňuje imunitu. Účinnost se zvyšuje tím, že je ve vzduchu obsaženo větší množství krystalků soli, které děti nevědomky zvíří svou hrou.

Exkurze do Trolejbusového depa v Českých Budějovicích – tř. Včelky, Broučci

3. 4. 2019
"exkurze"
České Budějovice - České Budějovice

Děti se seznámí s provozem dispečinku trolejbusového depa, dozvědí se, jaký má význam využívání trolejbusů pro životní prostředí, prohlédnou si myčku a opravárenské dílny a také starý trolejbus.