dm "Veselé zoubky" první ročníky

18. 3. 2019
"akce pro děti"
ZŠ Rudolfov - Rudolfov

Letos již podeváté zamíří dm preventivní program „Veselé zoubky“ také mezi širokou veřejnost. Proč „Veselé zoubky“? Ač se to nezdá, zubní kaz zůstává i ve třetím tisíciletí nejrozšířenějším infekčním onemocněním. dm preventivní program „Veselé zoubky“ je zaměřen na děti 1. tříd základních škol. Jak jeho název napovídá, jeho tématem je správná péče o zuby a prevence vzniku zubního kazu. Všichni si přece přejeme, aby děti byly šťastné a zdravé a měly co nejčastěji důvod k úsměvu, ve kterém jim nebude bránit bolavý zoubek nebo strach ze zubního lékaře.

Divadlo Divoloď - pohádka Dlouhý, Široký a Bystrozraký

18. 3. 2019
"dětské divadlo"
ZŠ a MŠ Rudolfov - Na Točně 192/5, Rudolfov

Děti shlédnou pohádku Dlouhý, Široký a Bystrozraký od Karla Jaromíra Erbena v podání Divadelního spolku Divoloď.

Placení ŠD

18. - 22. 3. 2019 začátek od 06:30
"akce pro děti"
ZŠ Rudolfov - Rudolfov

Od 18.3. do 22.3. proběhne placení školného za školní družinu - 450,-Kč. Plaťte prosím na účet školy, který mají děti společně s variabilním symbolem nalepen v žákovské knížce.