Výukový program Zdravá pětka 3.A

26. 2. 2019 od 10:00 do 12:00
"akce pro děti"
ZŠ Rudolfov - Rudolfov

Výukový program Zdravá pětka je zaměřený na základy zdravého stravování.

Zobrazit více

Návštěva Jihočeského muzea v Českých Budějovicích, výukový program „Muzejní kufřík – Život v pravěku“ - tř. Včelky

26. 2. 2019
"exkurze"
Jihočeské muzeum - České Budějovice

Během interaktivního vzdělávacího programu se děti dozví, jak se v pravěku vyráběly nástroje, co si lidé oblékali a co jedli, jak se bydlelo, jak malovali a kreslili a mnoho dalších zajímavostí. Při programu je využíván Archeologický muzejní kufřík, který ukrývá množství kopií pravěkých nástrojů či oděvy, na které si děti budou moci sáhnout a zkusit si je. Program doplňuje výtvarná aktivita.

Výukový program "Zdravá pětka" v 1.A

26. 2. 2019
"akce pro děti"
ZŠ Rudolfov - Rudolfov

Škola Zdravé 5 je určena pro žáky 1. a 2. tříd základních škol. Program seznamuje žáky s 5 základními zásadami zdravého stravování – správným složením jídelníčku pomocí výživového talíře, pitným režimem, základy správného nákupu, důležitostí výživy pro lidské tělo a přípravou zdravé svačinky. Na každé téma je připraven soutěžní úkol, který plní žáci rozdělení do skupinek a pro svůj tým sbírají „pětky“. Na závěr si odnesou malé odměny Zdravé 5.