Rozsvícení vánočního stromu v Rudolfově

2. 12. 2018 od 16:00 do 17:00
"rozsvícení vánočního stromu"
Rudolfov - Rudolfov

Při rozsvícení vánočního stromu v Rudolfově na Farské louce vystoupí od 16 hodin děti z MŠ Rudolfov a poté děti z hudebního kroužku ze ZŠ Rudolfov pod vedením p. učitelky Jakubcové.

Rozsvícení vánočního stromu

2. 12. 2018
"akce pro celou rodinu"
Rudolfov - Rudolfov

Město Rudolfov Vás zve na tradiční zahájení adventu - rozsvícení vánočního stromu. Od 16 hodin se můžete těšit na vystoupení dětí z MŠ Rudolfov, ze ZŠ Rudolfov pod vedením p. uč Jakubcové a přibližně od 16:30 na pěvecký sbor Zpívání pro Radost. Poté společně rozsvítíme strom na Farské louce. Nebude chybět občerstvení, které pro Vás připraví Spolek Rudolfovský UM. INFO PRO UČINKUJÍCÍ: V neděli 2. prosince se sejdeme v 15,45 hodin před hl. vchodem školy.

ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU V RUDOLFOVĚ

2. 12. 2018
Typ akce:
"akce pro celou rodinu, rozsvícení vánočního stromu"
Rudolfov - Rudolfov

Děti ze třídy Včeliček vystoupí se svým vánočně laděným pásmem básní a koled a přispějí tak k příjemné atmosféře první adventní neděle v Rudolfově.